Rozë

Do ta harroni Norën, Nitën e Erën kur ta shihni nënën e tyre (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 09:53 | 27 April 2017

Suzana Tahirsylaj është konsideruar e pashme dhe atraktive në kohën e shkëlqimit të saj në skenën tonë të muzikës.

Suzana ishte një nga yjet e periudhës së para luftës, por që e la muzikën, shkruan “Kosovarja”.

Talenti i Suzanes është importuar edhe tek të bijat, Nora dhe Era, që po ecin suksesshëm prej shumë vitesh në këtë industri.

-Advertisement-

Dikur për femrat e bukura përdorej fjala “copë” dhe e tillë ishte edhe Suzana.

A po ju duket e tillë? Ja një foto nga arkivi i revistës.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Prince Caffe pjesëmarrës në panairin “Gulfood Fair 2024” në Dubai

Të tjera