Fun & Video

Surpriza për 16 vjeçarin shkon gabim… (Video)

Autori: Gazeta inFokus 09:36 | 16 May 2017
Të jesh vetëm 16 vjeç dhe për dhuratë të kesh një makinë, është vërtetë qejf I madh, shkruan lajmi.net

Megjithatë, jo të gjithë marrin dhuratën që duan. Ky 16 vjeçar, për ditëlindjen e tij, kishte sytë të mbyllur derisa nëna e përcolli jashtë shtëpisë për të parë dhuratë.

Reagimi i tij pasi pa dhuratën është i tmerrshëm. Ai mori një top bejsbolli dhe e goditi atë pa u ndalur.

Shikoni videon për më shumë.

SHKUNDEN ÇMIMET për Ramazan!

Të tjera