Lajme

Sủlmohet fizikisht zyrtari policor në Ferizaj, arrestohet i dyshuari

Autori: Gazeta inFokus 11:08 | 28 May 2024

Është arrestuar një person në Ferizaj për shkak se i njëjti i kishte fyer zyrtarët policorë derisa ishin ne kryerje të detyrës zyrtare.

I dyshuari gjatë arrestimit ka shfaqur rezistencë si dhe ka sulmuar një zyrtar policor duke i shkaktuar lëndime trupore.

Zyrtari policor ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

-Advertisement-

Rasti vazhdon të mbetet në procedurë hetimore.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Prince Caffe zgjeron shtrirjen në rajon, arrin marrëveshje bashkëpunimi me zinxhirin kroat Plodine

Të tjera