Sport

Spanja-Norvegjia, formacionet zyrtare

Autori: Gazeta inFokus 20:29 | 25 March 2023

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Spanjës dhe Norvegjisë.

Kjo ndeshje shënon fillimin e ciklit kualifikues për Euro 2024 për të dyja kombëtaret.

Ato janë pjesë e grupit A, teksa ndeshja do të zhvillohet në “Estadio La Rosaleda” të Malagas.

Formacionet zyrtare:

Shumë pak ditë deri në fundin e muajit Prill: Çka ka rëndësi kjo kaq shumë?

Të tjera