Sport

Sllovenia dhe Danimarka ndahen në paqe

Autori: Gazeta inFokus 19:58 | 16 June 2024

Sllovenia dhe Danimarka janë ndarë në paqe, duke barazuar 1:1.

Me golin e shënuar nga Christian Eriksen, Danimarka kaloi e para në epërsi.

Rezultatin e barazoi Erik Janza, që shënoi për sllovenët në minutën e 77-të.

-Advertisement-

Një nga gjyqtarët e kësaj ndeshje, ishte deçanasi Bekim Zogaj, i cili kishte rolin e anësorit. /Gazeta Infokus

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Çka do të thotë të gatuash shqip?

Të tjera