Lajme

Situata e helmimeve në Deçan flet drejtori i QKMF-së

Autori: Gazeta inFokus 10:47 | 14 July 2021

Drejtori i QKMF-së së Deçanit , Selmon Berisha ka folur për gjendjen e pacientëve të helmuar.

Në një përgjigjje për Gazetën Infokus ai ka thënë se gjendja e pacientëve është stabile dhe është nën kontroll

“Gjendja është nën kontroll, dhe gjendja e të gjithë pacientëve është stabile”, tha ai

Ndër të tjera, sot në orën 11 i njëjti do të mbaj një konferencë për media për të njoftuar për situatën e krijuar pas helmimit të mbi 1500 personave./Gazeta Infokus/

Të tjera