Rozë

“Si urimet e vitit 2000”, Ardi ironizon me përmendjen e anëtarëve të familjes në debate

Autori: Gazeta inFokus 22:59 | 10 December 2023

Banori i Big Brother VIP Kosova, Ardi ka ironizuar me temat që nga to po zhvillohen debate.

Teksa ia bisedonte me Mirdonin, tha se dëshiron t’i dëgjojë teksa bisedojnë, por kur i dëgjon, fillojnë përmendin familjet, të afërmit, si urimet e vitit 2000.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera