Lifestyle

Si të kombinoni pantallonat deri tek kyçi, modelet më të bukura për këtë sezon (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:48 | 12 May 2017
Jeni në kërkim të një palë pantallonave të freskëta verore?

Modelet e gjëra me materiale të freskëta e deri tek kyçi janë ideale për këtë stinë.

Ideale për çdo rast apo kohë të ditës, këto pantallona vijnë në versione të ndryshme për të kënaqur çdo shije, shkruan Living.

Materialet e pambukut apo linos janë perfekte për pjesësn e parë të ditës, kur temperaturat janë edhe më të larta, ndërkohë pantallonat e qëndisuram apo me dizajne tropikale a printe gjeometrike fare mirë mund të vishen në një mbrëmje apo dhe në punë.

Etiketa:
Gazetaria Digjitale – Profesioni i së ardhmës

Të tjera