Lifestyle

Si qëndrojnë modelet në top formë?

Autori: Gazeta inFokus 20:59 | 13 May 2017

Ndonëse njihen si modelet më në formë dhe linja trupore të mrekullueshme, sekretet e tyre nuk janë më të tilla.

Lily Aldridge

Modelja ushtrohet 4-5 herë në javë.

Rosie Huntington-Whiteley

E fiksuar pas ‘Body by Simone’.

Edita Vilkeviciute

Modelja ka një trajner në New York dhe sa herë shkon atje trajnohet me pesha jo shumë të rënda, por kur është duke udhëtuar nuk ushtron.

Chrissy Teigen

Kombinon peshat me ushtrimet e rënda si edhe kardio.

Jourdan Dunn

Ushtrime baleti.

Caroline Trentini

Kickboxing, dy herë në javë.

Riley Montana

Ha, fli, pastaj ha sërish. Sigurisht edhe eci.

Anna Ewers

Ecje të gjata.

Klinika Zhan Mitrev i kërkon Prokurorisë sqarime, e dorëzon një kallëzim penal

Të tjera