Fun & Video

Si adoleshente talleshin me të në shkollë, sot meshkujt çmenden pas saj pasi i ka këmbët e gjata 125 centimetra (Foto/Video)

Autori: Gazeta inFokus 18:55 | 01 May 2017

Holly Burt i ka këmbët e gjata plot 125 centimetra, dhe figuron në listën e femrave më këmbët më të gjata në botë.

“Në shkollën e mesme më keqtrajtonin. Kam qenë më e gjatë se të gjithë të tjerët, dhe kam vazhdimisht kam qenë objekt tallje. Në vitin e dytë u bëra më e gjatë sesa arsimtarja”, ka deklaruar Holly, transmeton Telegrafi.

Kur u rrit, Holly e kuptoi që gjatësia e saj në fakt përbën avantazh për të.

“Pas përfundimit të shkollës u zhvendosa në New York, ku fillova karrierën si modele. Prej atij momenti, vazhdimisht bombardohem kërkesat e shumta të meshkujve që dëshirojnë të dalin me ne”, shtoi Holly e cila sot është ëndrra e çdo mashkulli.

Etiketa:
Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera