Lajme

Shqiptarët publikojnë video me tavolinën e mbushur me para (Video)

Autori: Gazeta inFokus 10:28 | 09 July 2021

Disa të rinjë shqiptarë kanë publikuar një video ku shihen duke numëruar një shumë të madhe parash.

Aty shihet një tavolinë e mbushur me euro dhe franga zvicerane, ndërsa për shkak të numrit të madh të parave, ata perdorin një numëruese elektronike të parave, e ngjashme me ato që përdorin bankat.

Të shumtë kanë qenë ata që i kanë kritikuar të rinjët për këtë video, duke i paralajmëruar edhe se mund të ju dalin telashe me policinë.

Për më shumë shihni videon më poshtë. /Magazina.al

VIDEO

https://video.gjirafa.com/para-mp4

Të tjera