Lifestyle

Shprehjet që meshkujt nuk duan t’i dëgjojnë kurrë në shtrat

Autori: Gazeta inFokus 13:22 | 09 November 2021

Nëse keni përdorur këto me partnerin, atëherë është mirë të ndaloni!

Të gjithë e dimë se ka gjëra që nuk thuhen asnjëherë në shtrat me partnerin, por disa shprehje që nuk e keni menduar më parë mund të jenë shumë irrituese ose ofenduese për një mashkull.

Këto shprehje i çmendin fare meshkujt — dhe jo në kuptimin e mirë. Në një sondazh, meshkujt kanë thënë ato çfarë nuk duan të dëgjojnë nën çarçafë, asnjëherë!

“Kur do të mbarosh?”

“E dëgjon djalin? Do shkosh ta kontrollosh?”

“Ohh, jooo. Ishe shumë afër”

“Po mendoja që muret e kuzhinës t’i lyenim me një krem, si thua?”

“E ke pasur gjithmonë këtë nishan?”

“Le të mos flasim më për këtë”

“Dukem e shëndoshë?”

“Me thuaj që jam e bukur”

“Më duhet të shkoj në tualet”

“Mund ta bësh atë gjënë që më pëlqen?”

Si ju duket? Ka nga ato shprehje që edhe ju mund t’ia keni thënë partnerit ndonjëherë? Mund të ketë edhe të tjera, më personale, por edhe të mësipërmet mos i harroni.

Etiketa:

Të tjera