Rozë

Shpërthen rrjeti – “kryqëzohet” Shyhrete Behluli për këndimin live

Autori: Gazeta inFokus 17:15 | 02 April 2024

Një jetë në skenë, shumë këngë, albume, videoklipe e paraqitje.

Por, publiku ka dilema për të kënduarit live të këngëtares Shyhrete Behluli dhe krejt kjo e nxitur nga një video në qarkullim.

Këngëtarja Shyhrete Behluli due e bija Engjellisha janë “kryqëzuar” nga ndjekësit në Tik Tok për performancen live në një dasëm.

-Advertisement-

Janë fajet tek zerimi, apo këngëtaret nuk ishin në ditën e tyre më të mirë?

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera