Sport

‘Shpërthen’ dhuna në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, shikoni pamjet e përleshjes së tifozëve të Dritës dhe Gjilanit

Autori: Gazeta inFokus 16:18 | 26 September 2021

Nuk ka filluar pjesa e dytë e ndeshjes mes Dritës dhe Gjilanit, pasi kryesia e klubit të Gjilanit nuk po i lejon futbollistët të dalin në fushë, shkruan Gazeta inFokus.

Arsyeja e këtij vendimi është siguria në stadium, pasi tifozët e të dy skuadrave kanë pasur një përleshje mes veti gjatë pushimit të pjesës së parë.

Më poshtë keni momentin kur ‘Intelektualët’ dhe ‘Skifterat’ kërkojnë ti qërojnë hesapet brenda stadiumit ‘Fadil Vokrri’./Gazeta inFokus/

Të tjera