Lifestyle

Shpenzoni para në freskues të ajrit ? Për këtë do t’iu pyesin të gjithë fqinjët…

Autori: Gazeta inFokus 13:34 | 12 May 2017

Një aromë e këndshme në dhomën e pritjes do t’i ngazëllejë të gjithë mysafirët por edhe anëtarët e shtëpisë, shkruan revista Kosovarja.

Gjithçka që iu duhet për të bërë një fresues të ajrit natyral dhe pa kemikale të dëmshme, janë: një gotë e thjeshtë, një qiri, sodë buke dhe vaj esencial.

Kjo përzierje e sodës së bukës me vajin esencial, aromën e së cilit mund ta zgjidhni sipas dëshirës, do të pastrojë shumë ajrin.
Për instruksione më të detajuara, ndiqni videon më poshtë.

Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera