Lifestyle

Shpenzoi 50,000 dollarë, vetëm për t’u dukur si alien (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 12:56 | 11 May 2017

Një burrë ka shpenzuar mbi 50,000 dollarë në operacione plastike për t’u bërë alien. Së shpejti ai do t’i heqë edhe organet gjenitale. Vinny Ohh, 22 vjeçar nga Los Angeles në Kaliforni, ka bërë 110-të ndërhyrje që të bëhet njeri pa gjini.

Artisti i makijazhit beson se nuk është as burrë e as grua dhe pamja e tij kaq ekstreme, është mënyra se si ai ndjehet përbrenda.

Ai kishte filluar të bënte mbushjen e buzëve kur ishte vetëm 17 vjeç e më pas kishte bërë mbushje në mollëza, shkruan Daily Mail.

Etiketa:
Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera