Rozë

Shota Bajraliu është banorja tjetër e Big Brother VIP Kosova

Autori: Gazeta inFokus 23:06 | 05 December 2022

Kastit të banorëve të shtëpisë më të komentuar e më të shikuar të momentit i është bashkuar edhe aktorja kosovare, Shota Bajraliu.

Bajraliu, e njohur për karakterin e saj ekstra temperament e që nga shoqëria e saj, jo rrallë herë etiketohet me epitetin e “uragan” tashmë po shijon minutat e parë brenda formatit gjigant të Big Brother VIP Kosova.

Big Brother VIP Kosova shfaqet për ju ekskluzivisht përmes Klan Kosova dhe ArtMotion.

Kërci i dëmtuar i kyçeve: Qysh riparohet me metoda bashkëkohore?

Të tjera