Fun & Video

Shkon tek berberi të shkurtojë flokët, e zë gjumi (Video)

Autori: Gazeta inFokus 17:41 | 22 May 2017
Mund të jetë gjëja më qesharake që keni parë ndonjëherë, shkruan lajmi.net

Dy prindërit, dërgojnë djalin e tyre tek berberi që t’i shkurtojë flokët.

Derisa nëna mbante në duar foshnjen e vogël, babai gjironte me kamerë djalin e madh teksa berberi kishte filluar punën e tij.

Por, ja që ndodh një gjë që i turpëron prindërit. Derisa berberi po i prekte flokët, për t’ia shkurtuar, djalin e zë gjumi.

-Advertisement-

Shikoni videon më poshtë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera