Rozë

Shikoni pozat seksi të modeles së këngës “Despacito” (Foto/Video)

Autori: Gazeta inFokus 16:28 | 25 April 2017

Zuleyka Rivera është një model dhe aktore Puerto Rikane e kurorëzua Miss Universe në vitin 2006.

Por, ajo i detyrohet famë e saj në hitin këngës këto ditë, “Despacito”, ku duket bukuris e saj dhe sensualitetit në video muzikë Luis Fonsi dhe Daddy Yankee.

Ka një trup mjaft bobmastik dhe si duket angazhimi i saj me fitnesin, ka rezultuar tashme me shumë sukses.

-Advertisement-

E martuar me baketbollistin e NBA José Juan “J. J.” Barea Mora i cili luan prej 3 sezonesh te Dallas Mavericks. /lapsi/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shkolla Finlandeze lanson programin IMPACT: Tani edhe në gjuhën shqipe, me çmim të përballueshëm

Të tjera