Sport

Shikojeni festën e ‘çmendur’ te Munishit me futbollistët e Gjilanit dhe ‘Skifterat’

Autori: Gazeta inFokus 20:35 | 29 September 2021

Skuadra e Gjilanit e ka regjistruar fitoren e dytë radhazi në këtë sezon në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Gjilanasit e kanë mposhtur Llapin me rezultat 2-1, në takimin e vlefshëm për xhiron e shtatë në Superligë.

Pas përfundimit të ndeshjes, Ismet Munishi, me futbollistët e tij kanë festuar së bashku me tifozët ‘Skifterat’.

Triumfi ndaj Llapit e ka dërguar Gjilanin në vendin e tretë në tabelë me 12 pikë.

Më poshtë keni festën e Munishit me lojtarët e Gjilanit dhe tifozët ‘Skifterat’./Gazeta inFokus/

Të tjera