Lajme

Shihni pamjet barbare ku sulmohen Zaev dhe Sheqerinska (Video)

Autori: Gazeta inFokus 22:17 | 27 April 2017

Deputetët e LSDM-së janë sulmuar nga protestuesit që protestojnë kundër votimit të Talat Xhaferit për kryetar të Kuvendit të Maqedonisë, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Nga sulmi janë lënduar Ziadin Sela i LR-PDSH-së dhe 15 deputetë të LSDM-së.Shiheni si janë rrahur deputetët.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera