Sport

Shevchenko mund të japë dorëheqjen nga Genova

Autori: Gazeta inFokus 13:34 | 10 January 2022

Trajneri ukrainas mund të japë dorëheqjen nga ekipi italian Genova pa u shkarkuar nga këta të fundit.

Rezultatet negative janë shqetësuese për të dhe ekipin gjithashtu.

“Sportmediaset” shkruan se nëse Cannavaro nuk do të nënshkruante me kombëtaren e Polonisë, atëherë Shevchenko do të ishte emri kryesor për t’u ulur në stolin e trajnerit.

Të tjera