Sport

Shënohet goli i parë në takimin mes Juventusit dhe Sassuolos

Autori: Gazeta inFokus 19:22 | 27 October 2021

Juventusi dhe Sassuolo po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 10-të në elitën e futbollit italian, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino, skuadra e Sassuolos ka kaluar në avantazh (0-1) në minutën e 44’.

Golin për mysafirët e ka realizuar mesfushori italian, Davide Frattesi./Gazeta inFokus/

Të tjera