Sport

Shënohet goli i dytë në takimin mes Italisë dhe Belgjikës

Autori: Gazeta inFokus 16:27 | 10 October 2021

Italia dhe Belgjika po luajnë aktualisht për vendin e tretë në Ligën e Kombeve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino, kombëtarja e Italisë e ka dyfishuar rezultatin në minutën e 65’.

Golin e dytë për italianët e ka realizuar Domenico Berardi, i cili shënoi nga pika e bardhë./Gazeta inFokus/

Të tjera