Sport

Shënohet goli i dytë në takimin mes Drenicës dhe Dukagjinit

Autori: Gazeta inFokus 14:35 | 24 October 2021

Drenica dhe Dukagjini po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 11-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Bajram Aliu’ në Skenderaj, skuadra e Drenicës e ka dyfishuar epërsinë 2-0 në minutën e 69’.

Edhe golin e dytë për vendasit e ka realizuar Denisson./Gazeta inFokus/

Të tjera