Rozë

Sara, biondia që po “çmend” Chicharito-n (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:26 | 10 August 2018

Quhet Sarah Kohan, është stutende australiane dhe ka një fizik për ta patur zili. Është “trofeu” i fundit i fituar nga sulmuesi i West Hamit, Chicharito Hernandez.

Futbollisti i përfaqësueses meksikane gjithmonë ka ditur të godasë në shenjë kur bëhet fjalë për jetën e tij private.

Te West Hami shpresojnë që të shënojë shumë gola, por ende pa nisur sezoni Chicharito tregoi edhe një herë se ka shumë nuhatje para portës.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
MYZHDE për krejt!

Të tjera