Rozë

Rudina Magjistari sulmohet nga gjarpri live në studio

Autori: Gazeta inFokus 21:43 | 08 February 2023

Tiranë- Moderatorja Rudina Magjistari ka përjetuar një moment të frikshëm në emisionin e saj “Rudina”, ku të ftuar kishte një veteriner.

Rudina u afrua të prekte gjarprin që i ftuari mbante në duar, por nuk e priste që ai do e sulmonte.

Rudina bërtiti dhe u zmbraps menjëherë e frikësuar. Por më pas situata kaloi me të qeshura.

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera