Lajme

Rrokulliset vetura në Kishinicë

Autori: Gazeta inFokus 12:42 | 01 April 2023

Një veturë është rrokullisur në Kishinicë, teksa nuk dihet nëse e njëjta është vetëaksidentuar apo përfshirë në aksident.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident

Gazeta Infokus ka kontaktuar edhe policisë lidhur me rastin, mirëpo deri në publikimin e artikullit nuk ka marrë ndonjë përgjigje.

146 staf i UNI-Universum International College ligjërojnë dhe trajnohen në Universitete Evropiane

Të tjera