Lifestyle

Rrisni buzët me ndihmën e grimit: Transformim i pabesueshëm për 3 minuta! (video)

Autori: Gazeta inFokus 22:38 | 14 May 2017
Buzë të plota janë në trend tashmë disa vite. Mund të bëni mrekulli me ndihmën e përdorimit të paktë të grimit, ndërkaq nga kjo video do të mësoni se si duhet të veproni.Një artiste e grimit, ju jep disa këshilla se si t’i bëjmë buzët të jenë më të trasha dhe të plota në mënyrë natyrale, transmeton Telegrafi.

Etiketa:
Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera