Fokus

Rrëqeth nëna Ferdonije, gjatë gjithë intervistës qan, tregon si e pa djalin në ëndërr dhe tregon çfarë i ndodhi kur u zgjua nga gjumi

Autori: Gazeta inFokus 20:19 | 17 February 2024

Këtë të shtunë në emisionin “Zgjohu”, me Era Berishën në nder të 16 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, ishte e ftuar Nëna Ferdonije Qerkezi.

Nëna heroinë e cila në luftën e Kosovës për liri humbi 4 djemt dhe burrin e saj ka rrëqethur me intervistën e saj plotë emocione.

Ajo gjatë gjithë emisionit ka qajtur ku edhe tregoi se si e pa djalin në ëndërr e se çfarë i ndodhi kur u zgjua nga gjumi.

-Advertisement-

Për të parë emocionet e shumta që nënë Ferdonije ka përcjellur, ndiqeni emisionin e plotë:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera