Lajme

Rrahu fëmijët e saj, arrestohet një grua në Ferizaj

Autori: Gazeta inFokus 09:46 | 31 March 2023

Një grua është arrestuar të enjten në Ferizaj, nën dyshimin se ka keqtrajtuar dy fëmijët e saj, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, fëmijët kishin shenja dhune të dukshme.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje ndërsa fëmijët janë dërguar në një shtëpi të sigurtë.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi dyshohet se ka keqtrajtuar dy fëmijët e saj të mitur. Fëmijët kishin shenja dhunë të dukshme dhe kanë raport mjekësor. Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje ndërsa fëmijët janë dërguar në një shtëpi të sigurtë. Rasti në proedurë hetimore”, thuhet në raport./Gazeta Infokus/

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera