Lajme

Rrahje në mes babait e djalit, arrestohen

Autori: Gazeta inFokus 14:33 | 01 December 2019

Babë e djalë janë arrestuar në fshatin Dol të Gjakovë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti dhe si pasojë njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar trajtim mjekësor.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit njëri prej tyre është dërguar në mbajtje, ndërsa, i dyshuari tjetër është liruar. Rasti vazhdon të hetohet.

Të tjera