Sport

Ronaldo njofton se ai dhe Georgina do të bëhen prindër të dy binjakëve

Autori: Gazeta inFokus 17:11 | 28 October 2021

Sulmuesi i Manchester Unitedi, Cristiano Ronaldo, do të bëhet baba edhe i dy binjakëve, shkruan Gazeta inFokus.

Ronaldo përmes llogarisë së tij zyrtare në instagram ka konfirmuar shtatzëninë e gruas së tij, Georgina Rodriguez.

Ai ka shkruar se ai dhe Georgina do të bëhen prindër të dy binjakëve, por nuk ka treguar gjininë.

Ronaldo tashmë ka katër fëmijë, tre me nënë surrogate dhe një tjetër me Georginën.

Më poshtë keni postimin e ylli portugez./Gazeta inFokus/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Të tjera