Sport

Ronaldo kthehet në Madrid, shihet me Bugatti që kushton 8 milionë euro

Autori: Gazeta inFokus 18:41 | 29 March 2023

Futbollisti i Al-Nassr, Cristiano Ronaldo është rikthyer në qytetin e Madridit.

Portugezi ka darkuar me së bashku me bashkëshortën, Georgina Rodriguez, shkruan IndeksOnline.

Ronaldo u pa duke vozitur veturën e tij, Bugatti që kap vlerën e tetë milionë eurove.

Makina e përdorur nga lojtari 38-vjeçar janë vetëm 10 në të gjithë botë. Me 1600 kuaj fuqi, 100 km/h i arrin për 2.4 sekonda dhe 200 për 6.1 sekonda.

Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera