Rozë

Romeo drejtuar Gracianos: Nuk je burrë s’ke karakter

Autori: Gazeta inFokus 21:47 | 13 February 2024

Hapja e Kutisë së Pandorës nga Gracionai ku dërgoi në nominim Romeon Heidin dhe Lisin ka shkaktuar debate të ashpra mes banorëve.

Sonte Romeo u pa shumë i lënduar nga ky nominim.

Nuk je burrë, nuk ke karakter, je pa seder”, i tha Romeo Gracianos ndër të tjera.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera