Rozë

Rezultatet se kë votuan shqiptarët për të larguar nga BBVA : Kiarën apo Oltën?

Autori: Gazeta inFokus 20:31 | 25 March 2023

Publiku vendosi që Kiara dhe Olta të përballen “kokë më kokë” në televotim këtë javë.

Ky ka qenë një nga përballjet më të forta në këtë Big Brother prandaj edhe të gjithë janë kuriozë, cila do dalë sonte.

Nga sondazhi i realizuar nga xing.al ditë më parë e ku kanë votuar mijëra njerëz, rezulton se më e votuar për të dalë është Olta.

Olta ka marrë 69% të votave ndërsa Kiara 31%.

Betejat dramatike në “Perëndimin e Egër” basketbollistik

Të tjera