Sport

Reperja e famshme maskohet për “Halloween”, nuk keni parë infermiere kaq seksi dhe provokuese (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:34 | 29 October 2019

Reperja me famë botërore, Cardi B, ka mbajtur një koncert në New Jersey, ku ka marrë menjëherë vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj.

27-vjeçarja është maskuar për “Halloween” dhe kishte vendosur që të vishej si një infermiere dhe dukej mjaft seksi e provokuese.

Ajo u paraqit mbrëmë në skenën e iHeartRadio Powerhouse në Qendrën Prudentiale në Newark, me një fustan të bardhë me zinxhir, i cili gjithashtu ishte i zbukuruar edhe me të kuqe.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNI – Universum International College sërish pjesë e Panairit të Edukimit, vazhdon të ofroj studime me standarde amerikane

Të tjera