Lifestyle

Renditja/ Ja qytetet shqiptare ku fermat ‘tërbohen’ për seks

Autori: Gazeta inFokus 10:10 | 17 January 2020

Ky është studimi i fundit i cili tregon prejardhjen e femrave që bëjnë më shpesh seks…

Sipas një studimi femrat nga Shkodra preferojnë seks më të shpeshtë. Shkodranet janë femrat të cilat duan më shpesh seks plot 23% e të anketuarave.

Në vendin e dyte me 17% renditen femrat nga Korça, ndërsa me 16.5% vendin e tretë e plotësojnë vajzat nga Durrësi.

-Advertisement-

Ndërsa dhjetëshja e parë plotësohet nga:

4- Tirana – 15.1%

5- Elbasani – 10 %

6- Gjirokastra – 9%

7- Tropoja – 7%

8- Lushnja – 5%

9- Kukësi – 4.3%1

0- Pogradeci – 3.3%

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nis bashkëpunimi serioz dhe strategjik midis Comodita dhe JYSK International

Të tjera