Sport

Realizohet goli i dytë në ndeshjen mes Chelseas dhe Malmos

Autori: Gazeta inFokus 21:28 | 20 October 2021

Chelsea dhe Malmo po luajnë aktualisht në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Stamford Bridge’ në Londër, skuadra e Chelseas e ka dyfishuar rezultatin 2-0 në minutën e 21’.

Golin e dytë për londinezët e ka realizuar Jorginho, i cili shënoi nga pika e bardhë./Gazeta inFokus/

Të tjera