Sport

Real Madridi e barazon rezultatin ndaj Sheriff Tiraspolit, ja kush ka shënuar

Autori: Gazeta inFokus 22:26 | 28 September 2021

Real Madridi dhe Sheriff Tiraspoli po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së dytë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’, skuadra e Real Madridit e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 65’.

Golin e barazimit për vendasit e ka shënuar Karim Benzema, i cili realizoi nga pika e bardhë./Gazeta inFokus/

Të tjera