Sport

Real Madrid ia vendos çmimin James Rodriguezit

Autori: Gazeta inFokus 17:08 | 15 May 2017

Real Madrid dhe James Rodriguez do t’i ndajnë rrugët në fund të këtij sezoni.

Këtë më së miri e vërteton përshëndetja lamtumirëse e tij me tifozët në ‘Santiago Bernabeu’.

Me largimin e tij është pajtuar edhe Real Madrid.

Madje kjo skuadër edhe i ka vendosur çmimin kolumbianit. Hiq më pak se 75 milionë euro, kërkon skuadra mbretërore për kartonin e 25 vjeçarit, të cilin për 80 milionë euro në vitin 2014, e kishte transferuar nga Benfica.

Chelsea, Manchester United e Inter, kanë shprehur interesim konkret për të.

Comodita Home feston 8 vjetorin, me 8 milion klientët e saj!

Të tjera