Lajme

Rasim Selmanaj dorëhiqet nga AAK-ja

Autori: Gazeta inFokus 19:47 | 22 February 2021

Ish deputeti dhe kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, njëherit edhe ish kryetar i Deçanit Rasim Selmanaj, ka dhënë dorëheqje nga AAK-ja, shkruan Gazeta inFokus.

Burime brenda AAK-së i kanë thënë Gazetës inFokus se Selmanaj ka dhënë dorëheqje sot nga të gjitha pozitat në AAK./Gazeta inFokus/

Të tjera