Auto&Tech

Range Rover Sport SVR Pace nga Kahn [FOTO]

Autori: Gazeta inFokus 15:51 | 28 April 2017

Kahn Design Range Rover Sport SVR Pace është version i Land Rover me motor V8 me 542 kf.

Ky model i dizajnuar nga shtëpia dizajnuese Kahn Design vjen me çmim prej 150,000 € që është rreth 35,000 € më shtrenjtë se modeli standard, transmeton Express. Në këtë model janë modifikuar mbrojtëset para dhe pas, harqet e rrotave si dhe rrotat 23 inç.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera