Lajme

Publikohet lista e studentëve të pranuar në konvikte në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 11:24 | 28 September 2021

Qendra e Studentëve sot ka publikuar rezultatet e studentëve të pranuar në konvikte dhe menzë, për vitin akademik 2021/22, shkruan Gazeta Infokus.

Përmes një njoftimi në rrjetin social Facebook, Qendra e Studentëve ka shpërndarë linkun e studentëve që janë pranuar.

“Rezultatet e studentëve të pranuar në konvikte për vitin akademik 2021-2022”, thuhet në njoftimin e tyre.

Kujtojmë që të hënën përmes një njoftimit ka treguar që sot do të publikohen rezultatet.

Më poshtë mund të gjeni linkun:

https://drive.google.com/drive/folders/1ys2Iy3COrM-FAaaoM42T2slQolAs37w6?fbclid=IwAR3iiZacQInMRrQ7KnQc1d1aRChcN2quYg6Y37NwAHCbgN-wkLUEZnTDSWU

Të tjera