Lajme

Protestuesit demolojnë Kuvendin e Maqedonisë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 22:05 | 27 April 2017

Mure të shkatërruara, dritare të thyera dhe demolim i moblijeve – kjo është gjendja e brendshme në Kuvendin e Maqedonisë, e shkaktuar nga protestuesit e iniciativës “Për Maqedoni të përbashkët”, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Nova TV njofton se protestusit po lëvizin lirshëm në brendi të Kuvendit dhe nuk lejojnë të fotografohen dhe inçizohen./Telegrafi/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera