Fun & Video

Proteston për ngritjen e çmimit të biletës, rrezikon duke qëndruar sipër trenit të shpejtë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 17:34 | 04 July 2018

Alex Nomernoy nuk u pajtua me ngritjen e çmimit të biletës, andaj u ngjit dhe qëndroi sipër trenit të shpejtë që qarkullon nëpër Moskë të Rusisë.

Adoleshenti 20-vjeçar, ka lëvizur ndërmjet dy lokomotivave që udhëtonin me mbi 200 kilometra në orë, ndërsa kishte sipër kabllot elektrike,

Megjithëse shpëtoi pa ndonjë lëndim, autoritet e sigurisë e larguan videon prej internetit, në mënyrë që ky veprim të mos imitohet nga të tjerët.

-Advertisement-

Qëndrimi mbi trenat e shpejtë, provohet shpesh nga të rinjtë rusë, ndërsa nuk mungojnë rastet kur jo gjithçka shkon si duhet.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vetëm edhe 4 ditë nga Bootcamp me Alan Greenberg, ish-Drejtorin për Edukim në Apple, Apliko Tani

Të tjera