Sport

Projektet e reja të Capital T dhe Bleros vazhdojnë të jenë trend në Zvicër (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:11 | 16 May 2017

Projektet e reja të Capital T dhe Bleros duket se po dëgjohen shumë nga shqiptarët në Zvicër.

Në top trendet në YouTube nga zvicëranët figurojnë dy projektet e reja nga artistët shqiptarë.

Është vet prodhuesi i klipeve dhe promoteri i tyre në YouTube ai që e ka konfirmuar këtë.

Capital T ka kaluar tashmë një milion klikime me projektin “Pse po ma lun lojën”.

Nga ana tjetër një sukses po aq të madh po shijon Blero me projektin “Për ty” në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin. /Telegrafi/

Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera