Fun & Video

Prindërit tregojnë çfarë i ndodhi të birit, që shkoi pa treguar në një aheng (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:42 | 17 May 2017

Billy Nethercot nga Laicestershire e Anglisë, i ka mashtruar prindërit Pam dhe Bill se do të ri deri vonë te një shok, por ka shkuar në një aheng së bashku me afro 100 adoleshent të tjerë.

Nëna e ka telefonuara disa herë, por 13-vjeçari që kishte pirë shumë alkool dhe marihuanë, kishte humbur vetëdijen në skajin e një rrugë, transmeton Telegrafi.

Pas ahengut në spital

“Atë e kishin dërguar në spital dhe më vonë na treguan shokët e tij se ku gjendet. U tmerruam sepse nuk dinim çfarë ka”, ka thënë Pam tij lidhur me rastin.

Me të mësuar se gjendja tij po përmirësohet, ajo e ka fotografuar dhe e ka vënë në internet, që të tregojë pasojat e ahengjeve të fshehta dhe gënjimit të prindërve.

“Kështu mund të përfundojnë të gjithë, që nisen diku ku nuk e kanë vendin”, është komentuar imazhi i të riut në spital.

Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera