Fun & Video

Princi me lëvizje qesharake gjatë paraqitjes me familje (Video)

Autori: Gazeta inFokus 16:43 | 12 May 2017

Fëmija 11-vjeçar që është i biri i princit të kurorës Haakon dhe princeshës së kurorës Mette-Marrit, ka bërë të ashtuquajturin vallëzim dab, gjatë ceremonisë së festimit të ditëlindjes së mbretit Herald, transmeton Telegrafi.

Pas kësaj, ai edhe i ka ngritur dy gishtërinj lartë, derisa kushërira tij e preku me bërryl për t’i thënë që të ndalojë.

Veprimet e tij kanë marrë vëmendjen e mediave në vende të ndryshme, duke u parë si mahi në mesin e ceremonisë mbretërore.

Gazetaria Digjitale – Profesioni i së ardhmës

Të tjera