Lajme

Presidentja priti zv/ndihmës sekretaren e DASH-it, Nicole Chulick

Autori: Gazeta inFokus 11:15 | 20 May 2024

Presidentja Vjosa Osmani ka pritur në takim zëvendësndihmës sekretaren e Departamentit të Shtetit nga byroja për Demokraci, të Drejta të Njeriut dhe Punë, Nicole Chulick dhe ambasadorin Jeff Hovenier.

Pas takimit nuk do të ketë deklarime për medie.

Chulick do të zhvillojë takim edhe më kryeministrin Albin Kurti në orën 14:30.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Shkolla Finlandeze lanson programin IMPACT: Tani edhe në gjuhën shqipe, me çmim të përballueshëm

Të tjera